Ypatybės
0000_a_logo_cooltouch_1658816789-ee02684bfd304f0cce4b49db72e6ba15.jpg

Čiužinius galima rinktis su CoolTouchTM technologija. Tai mūsų naujoji ir patobulinta technologija kuri sugeria perteklinę šilumą ir ją pašalina iš čiužinio, o užvalkalą išlaiko gaivų. Gaivumo pojūtį suteikiantis čiužinio užvalkalas, padeda sureguliuoti jūsų kūno temperatūrą, jei naktį prakaituojate ar jums miegoti būna per karšta.

Lengva nuimti - lengva išskalbti 

Visi TEMPUR® čiužiniai yra su nusegamais užvalkalais. Tačiau Elite(25cm) ir Luxe(30cm) modeliai turi QuickRefresh™ (greitai nusegamą) užvalkalą. Tai reiškia, kad čiužinio užvalkalas sudarytas iš kelių dalių ir labai greitai ir paprastai galima nusegti tik viršutinę užvalkalo dalį. Poreikiui esant nusisega ir apatinė užvalkalo dalis.

Sudėtis

Čiužinio sluoksnių sudėtis:

Pažangi TEMPUR® medžiaga 4 cm

Tai šiek tiek kietesnė TEMPUR® medžiaga, kuri mažina spaudimo taškus ir sugeria partnerio judesius bei suteikia prie kūno prisitaikančią atramą. Veikia kartu su dinamine atramos technologija esančia apačioje.

TEMPUR® dinaminė atramos technologija 3 cm

Veikia kartu su viršutiniu TEMPUR® komforto sluoksniu, kad tvirčiau prilaikytų kūną ir suteiktų galimybę jam laisvai judėti.

Preciziškos Micro Spyruoklės 10 cm ir 10cm

Pagamintos iš aukščiausios kokybės šaltai tempto plieno, kiekviena Micro spyruoklė yra atskirai įvilkta į maišelį, kad galėtų reaguoti į kūno judesius ir užtikrintų išskirtinę atramą kūnui.

DuraBase Technologija 3 cm

Tvirtas atraminis pagrindas, kuris veikdamas kartu su viršutiniais čiužinio sluoksniais, pasižyminčiais išskirtinėmis TEMPUR medžiagos technologinėmis savybėmis, suteikia čiužiniui papildomą komfortą ir stipresnę atramą, tuo pačiu prailgindamas čiužinio tarnavimo laiką.