Išskirtinumai
Sudėtis

Kiekviena spyruoklė yra atskirai supakuota ir veikia nepriklausomai nuo kitų ir prisitaiko individualiai prie kiekvieno kūno, suteikdamos visišką atramą stuburui. ProPocket spyruoklės savo lankstumu suteikia išskirtinį komfortą. Su savo unikalia atsparumo savybe, spyruoklės tolygiai paskirsto kūno svorį lovoje, sukurdamos unikalų spyruoklių efektą. Dėl didelio spyruoklių kiekio čiužinyje, spyruoklių kiekis tenkantis kūnui yra taip pat didelis. Tenkant didesniam atramos taškų kiekiui jūsų, jūsų stuburui suteikiama sveikesnė ir komfortabilesnė miego kokybė.

Aukščiausios kokybės ir pati natūraliausia vilnos rūšis, tinkama naudoti visus metus suteikia izoliacija nuo šalčio ar šilumos. Užkerta kelią prakaitavimui, reguliuojant aplinkos drėgmę, subalansuoja kūno temperatūrą miego metų. Dėl savo didelio tūrio ir stiprios struktūros, vilna adaptuojasi prie jūsų kūno o jos sugebėjimas prisitaikyti leidžia greitai atsistatyti jums išlipus iš lovos. Medžiagos patvarumas ir ilgaamžiškumas lemia jūsų geresnę savijautą bei ilgesnį produkto išsilaikymą.

Daugiausiai naudojama natūrali medžiaga, po vilnos ir linų, medvilnė yra apibūdinama pagal savo pluoštų ilgumą. Dėl to, kad yra atrenkami tik ilgiausi ir stipriausi medvilnės pluoštai, oras gali lengvai cirkuliuoti ir tai lemia mažesnį prakaitavimą nakties metu. Medvilnė reguliuoja kūno temperatūrą ir suteikia malonų pojūtį.

Vaizdo įrašas

ČIUŽINIAI YRA VARTOMI

Vartymo instrukcija:

  • Galima naudoti abi puses
  • Po pirmos savaitės naudojimo, apsukite čiužinį
  • Dar po savaitės naudojimo, apverskite čiužinį kita puse
  • Tęskite tokį čiužinio apsukimą bei apvertimą pirmąjį naudojimo mėnesį
  • Po 3 mėnesių vėl pakartokite

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį.
Pažadame įdomią kelionę kartu